Нові статті
Loading...
понеділок, 21 квітня 2014 р.

Як прибутковіше і краще продавати одяг

11:03
Торгівля одягом — один з найбільш надійних видів бізнесу, навіть в період падіння купівельного попиту, викликаного економічною кризою. Адже людям весь час треба щось носити. Не дивно, що багато бізнесменів-початківців, вирішивши відкрити свою справу, пробують торгувати одягом. Але й тут є свої тонкощі, підводні камені. Щоб товар не залежувався, користувався попитом, приносив прибуток, торговцю одягом слід дотримуватися нескладних, але обов’язкові правила.



Інструкція

  1. Відразу ж чітко визначитеся з цільовою аудиторією, тобто за рахунок якої категорії покупців ви плануєте отримувати основний прибуток. Виходячи з цього, підберіть асортимент пропонованої одягу.
  2. Візьміть за правило продавати одяг за такими цінами, які напевно здадуться вигідними основній масі клієнтів. Вивчіть асортимент і ціни в інших магазинах, розташованих поблизу від вашої торгової точки. Постарайтеся, щоб аналогічні товари у вас коштували хоч трохи дешевше. Тоді початкове зниження прибутку з лишком окупиться зрослим оборотом продажів.
  3. Прорахувавши всі необхідні витрати (оренда приміщення, заробітна плата співробітникам і т.д.), закладіть у вартість одягу порівняно невелику норму прибутку. Пам’ятайте, ваша головна задача на даному етапі — всіляко залучати покупців.
  4. Зробіть ставку на повсякденний одяг, що знаходиться в помірному ціновому діапазоні. Це, перш за все, брюки, джинси, костюми, сорочки, сукні, блузки. Такий товар завжди буде користуватися попитом. Ближче до літнього сезону можна доповнити асортимент легкими вітровками, футболками, шортами.
  5. Приділіть особливу увагу вибору постачальників одягу. Не пошкодуйте часу і сил, вивчіть як слід ринок виробників і дилерів. Ваше головне завдання — підібрати оптимальні умови співпраці з постачальниками, обумовити заздалегідь питання про оптові знижка, терміни поставок, можливих рекламації і т.д.
  6. Цілком природним є прагнення бізнесмена закупити оптову партію одягу як можна дешевше, щоб отримати більший прибуток при продажі. Але тим не менше пам’ятайте мудре прислів’я: «скупий платить двічі». Якщо одяг, виставлена ​​у вашому магазині, буде відверто низької якості, ви тільки розполохаєте клієнтуру.
  7. Торгувати дорогими, ексклюзивними моделями одягу починаючому бізнесменові не варто. Навіть в благополучний період такий товар не завжди швидко розпродається.
  8. Як тільки магазин запрацює, варто використовувати рекламну акцію. Наприклад, покупець, який придбає одяг на суму, що перевищує якийсь встановлений мінімальний рівень, отримує купон, який дає право на знижку при наступних покупках.

Схожі статті :

0 коментарі:

Дописати коментар

 
Підвал сайту