Нові статті
Loading...
пʼятниця, 1 серпня 2014 р.

Як навчитися просто смажити котлети?

11:23
Приємний аромат домашніх котлеток відчувається, коли ще стоїш на порозі. Дізнатися, як правильно смажити котлети необхідно кожній господині, причому це так просто, що незабаром котлетки стануть її коронним блюдом. Для початку визначимося, яким чином ми будемо смажити котлети: самостійно зробимо фарш, придбаємо його в магазині або присмажимо напівфабрикати.
Як зробити фарш для котлет
Безумовно, будь-яка господиня бажає, щоб її котлети вийшли соковиті і смачні. Для цього буде потрібно зробити соковитий фарш.
  • Пропускаємо через м’ясорубку 500 гр фаршу, 1 цибулину.
  • Додаємо 50 гр маргарину або вершкового масла, 2 яйця, сіль, перець.
  • 100 гр булки замочимо в молоці, покришимо в фарш.
  • З такого фаршу можна сформувати приблизно 9-10 котлет.Лук можна дрібно кришити ножем. Деякі в м’ясо додають 50 гр пшеничної муки. Цей рецепт приготування фаршу для котлет є повсякденним.
    Як смажити котлети з фаршу
    Якщо ви придбали фарш в магазині, що роблять дуже багато, то потрібно додати до нього деякі інгредієнти.
  • Розморожуємо 500 гр фаршу.
  • Додаємо у фарш: — 1 куряче яйце — Дуже дрібно нарізану ріпчасту цибулю (половина маленької цибулини) — Відрізаємо від батона 1 шматочок і його м’якоть змочуємо в молоці, додаємо в фарш — Сіль, перець
  • Все добре перемішуємо.
  • Формуємо руками котлети з отриманого фаршу. З 500 гр повинно вийти приблизно 6-7 котлет. Кладемо їх на змащену олією сковороду.
  • Смажимо котлети з одного боку на середньому вогні під кришкою. Складно сказати, скільки часу піде на одну сторону, тому що все залежить від плити, від рівня нагріву і навіть від самої сковороди. Радимо не залишати котлети на довго, через 5 хвилин почати перевіряти нижню сторону котлет. Коли вона зарум’яниться, перевертаємо котлети.
  • Коли смажаться котлети на другій стороні, робимо те ж саме. Але після рум’янцю, зменшуємо вогонь, додаємо трохи води і залишаємо котлети «доходити». Деякі замість простої води додають туди суміш «Маггі на друге» з водою, підливу з пакетів, а хтось робить свою натуральну підливу, змішуючи воду, ложку майонезу, кетчупу і щіпку борошна.
  • Коли ви в готовий фарш додаєте всі ці інгредієнти, котлети виходять дуже апетитними, ароматними і на смак, як домашні! Але можна і не додавати все це в фарш з магазину. Прекрасно розуміємо, що бувають вечори, коли втома валить з ніг і робити нічого не хочеться. Тоді просто видавіть в готовий фарш часник, посоліть його.
    Як смажити котлети напівфабрикати
    Різноманітність напівфабрикатів часом дивує, але ви не завжди будете впевнені в тому, що купуєте. Тому багато господинь, накрутивши багато фаршу, сформують котлети і помістять їх у морозилку. Потім дістаючи свої котлети — напівфабрикати, вони будуть точно знати, що приготовлені котлетки з м’яса. Отже, як правильно смажити котлети напівфабрикати:
  • Заздалегідь на сильному вогні розігріємо сковороду з товстим дном. В процесі кладемо на неї невеликий шматочок вершкового масла, щоб воно встигло розтопитися, або наллємо рослинне масло. Маслом повинна бути змащена вся сковорода. Якщо ви капніть трохи олії, то є ймовірність, що котлети підгорять. Повертайте сковороду, щоб масло розподілилося по всій її поверхні.
  • Котлети напівфабрикати не обов’язково розморожувати заздалегідь, можна помістити їх на розігріту сковороду прямо в замороженому вигляді. Нехай котлети не стикаються один з одним при смаженні.
  • Обсмажте на сильному вогні одну сторону котлет до рум’яної скоринки, а потім іншу. Робиться все це дуже швидко, тому постійно перевіряйте нижню сторону котлет. Таким чином, ви не втратите соковитість котлет, сік залишиться всередині.
  • Тепер зменшіть вогонь на мінімум. Накрийте сковороду кришкою. Можна в сковороду додати трохи води. Можна зробити підливу (змішати воду, борошно, ложку майонезу і кетчупу, додати суміш до котлет). Не переборщити з водою, щоб котлети не вийшли, як варені.
  • Доведіть котлети напівфабрикати до готовності і вимикайте плиту. Як дізнатися, чи готові котлети? Існує два способи … Якщо проткнути котлету вилкою, з неї повинна сочитися прозора рідина, коли котлета приготувалася. Або можна розрізати котлету, на зрізі не повинно бути ніяких рожевих вкраплень, колір зрізу буде сірий.
  • Зробивши котлети один раз, ваші домашні будуть просити приготувати їх знову і знову! Удачи!

    Схожі статті :

    0 коментарі:

    Дописати коментар

     
    Підвал сайту