Вчіться розслаблятися
Незворушність одне з найблагородніших рис характеру. Вона допомагає знаходити вихід з глухого кута, приймати правильно рішення, дивитися на все тверезим поглядом. Адже коли відсутня метушня, немає тиску на самого себе, тоді тільки можна тверезо оцінити ситуацію. Як навчиться мистецтву зберігати спокій?
Як зберегти спокій
Необхідно частіше думати про себе. Це може здатися егоїзмом, але в ньому є раціональне зерно, адже коли хтось нервує, переживають і ті, хто знаходиться поруч. А щоб не забувати про себе, можна вибрати свою улюблену фотографію і поставити її на робочий стіл, а поруч знімки рідних і близьких.
У вільний від роботи час потрібно займатися тим, чого просить душа. Хочеться зустрітися з друзями - прибирання квартири переноситься на завтра. Якщо хочеться просто поніжитися в ліжку - будь ласка, спіть на здоров'я. Не пускайте в своє життя стрес, марну суєту, не піддавайтеся тиску не тільки когось, а й самого себе.
Життєвий вир змушує нас стрімко крутитися. Але іноді варто зупинитися і задуматися, а чи варто це того, що в цьому світі цінне саме для вас, куди ви рухаєтесь? Питати себе необхідно з усією серйозністю. Як у кращої подруги, від якої ви чекаєте щирої відповіді. Це питання - шлях пізнання самих себе, а ще хороший спосіб розкласти все по поличках, привести до ладу думки. Після таких роздумів стає легше на душі і в житті. Адже тоді вимальовується ясна картина, яких цілей потрібно домагатися, як їх досягти, а на що взагалі не варто звертати увагу.
Якщо посварилися з коханими, настрій на нулі, робота з рук валиться, а тут в метро вам посміхнувся незнайомець, колега по роботі запропонував допомогу, сусід розповів смішний анекдот - начебто і життя налагодилося. Необхідно фіксувати такі, начебто і не значні, але приємні моменти. І при потребі їх згадувати.
Розумні психологи, запевняють нас, що потрібно розлабитися і відчути себе незалежною людиною. Отримати насолоду від життя можуть навіть дрібниці, які допомагають знайти спокій і вселити в себе впевненість. Добре вести у своє життя деякі ритуали. Наприклад, якщо за вікном осінній дощ, почати день з чашки ароматної кави з улюбленим круасаном, так і негода не здаватиметься поганою. Або вечір п'ятниці проводити в кафе з друзями, граючи у боулінг, відвідуючи сауну, басейн. Можна запрошувати до себе гостей або ходити в гості, словом вибрати те, що душі приємно. Звички це маленькі маячки в бурхливому потоці життя.
Одна вікова мудрість залишається актуальною і сьогодні. Карл Фрідріх Етінгер повторював молитву: «Господи, дай мені спокій прийняти те, що я не можу змінити, дай мені мужність змінити те, що я можу змінити. І дай мені мудрість відрізнити одне від іншого ». Цю молитву слід повторювати і нам, і не просто повторювати, а робити висновки. Дійсно, відрізняти одне від іншого.
Часто ситуації змушують нас нервувати, переносити стрес, приймати швидкі рішення. Після таких моментів необхідно скинути напругу, дати організму зрозуміти, що все позаду, проблеми вирішені і пора розслабитися.
Річки, озера, ліси, луки, це хороші союзники, де можна знайти спокій гармонію з природою і самим собою.
Часом хвилювання, це один з делікатних способів підзарядки, яка допомагає швидше вирішити проблему знайти шляхи для її вирішення. Але, якщо просто накручувати себе, і не вживати жодних заходів, то варто задуматися чи буде це так само важливо через пару років, якщо ні, потрібно припинити переживати через дрібниці. Ось і всі секрети хорошого настрою і життєвого оптимізму.
Будьте спокійні! Це пригодиця вам.
0 коментарі:
Дописати коментар